xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Viata traita in umbre

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alexander Smith

Alexander Smith


Posts : 9
Join date : 28/12/2011

Viata traita in umbre Empty
MesajSubiect: Viata traita in umbre   Viata traita in umbre Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 8:46 am

Insfarsit am ajuns !Spuse roscatul nedumerit de numarul camerei lui. Agitat, se uita prin buzunare si gaseste un bilet pe care scria : Camera nr 348. Cu paji repezi se indreapta catre apartementul lui. Nici n-a observat si deja se afla in fata usii apartamentului. Deschide usa si da peste un apartament luxurios La naiba, parca le-am cerut un apartament..decent!. Isi aruncase bagajele intr-un colt al camerei si deschise geamul. Obosit dupa cat s-a plimbat pana si-a gasit camera, se aseza pe pat, isi puse castile in urechi din care desigur, muzica dubstep rasuna cu putere.
Sus In jos
Akiyama Mio

Akiyama Mio


Posts : 9
Join date : 28/12/2011
Location : In youre pants! :]

Viata traita in umbre Empty
MesajSubiect: Re: Viata traita in umbre   Viata traita in umbre Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 12:57 am

Mio se plimba printre usile inchise cu pasi lenti dar totusi calculati. Auzise ca a venit un vecin nou si vroia sa-i faca o vizita. Se opri in cele din urma la usa batand de cateva ori.
-Sper sa fie cineva, murmura ea lasand privirea in jos.
Sus In jos
Alexander Smith

Alexander Smith


Posts : 9
Join date : 28/12/2011

Viata traita in umbre Empty
MesajSubiect: Re: Viata traita in umbre   Viata traita in umbre Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 10:01 am

Chiar daca muzica dubstep rasuna prin castile , foarte ciudat..dar auzise bataile la usa lui. Oare cine poate sa fie?? Se indreapta lenes catre bucatarie si pune berea in frigider, dupa care se indreapta cu pasi repeji catre usa..deschide usa si zareste o tipa -Hey! Spuse baiatul, analizand fata
Sus In jos
Continut sponsorizat





Viata traita in umbre Empty
MesajSubiect: Re: Viata traita in umbre   Viata traita in umbre Icon_minitime

Sus In jos
 
Viata traita in umbre
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hotel . :: Apartamente .-
Mergi direct la: