xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 When the sun goes down

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Posts : 15
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 10:30 am

OOC: ora 17:00 asfintit

IC: Ce cauta pe acoperis?Simplu.Nu avea chef sa stea inchisa intre patru pereti de una singura.Pasii ei se auzeau destul de tare pe betonul rece , din cauza tocurilor ce le purta.Schita un mic zambet vazand ca era singura pe acolo.Vroia liniste si nimic mai mult.Se aseza pe marginea acoperisului , incepand sa se joace cu batul de la acadea ce o avea in gura.Privea apusul , ce o fascina tot timpul.De mica ii placuse si nici acum nu facea o exceptie pentru el.
Gandul ii zbura la parintii ei , ce erau morti de mai bine de doi ani , zabetul acela schitat disparandu-i in cateva clipe.Ofta , muscandu-si din instinct buzele si incercand sa nu mai para atat de depresiva , desii acest lucru nu era tocmai cel mai bun pe care il putea face .
Isi trecu degetele albicioase , prin parul lung de o culoare ciudata si zambi din nou.Lasase trecutul in urma , dar amintirile inca o bantuiau si ura acest lucru.
Sus In jos
Darkason Pain

Darkason Pain


Posts : 14
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 11:22 am

Vantul adia usor,parul roscat ii era ciufulit in bataia vantului.Ochii albastrii ca marea ii straluceau puternic.Nu avea ce face la ora asta deci..se hotara sa urce pe acoperis..deoarece stia ca nu e nimeni acolo.Urca scara ce duce la acoperis si inchise trapa.

Vazu in fata o silueta.Nu-si dadu seama ce e...si prima data ezita ..dar totusi era barbat ce doamne..putea sa infrunte orice.
-Hei,ce cauti tu aici la ora asta?Si mhm...singura?
Era draguta domnisoara..asa ca se hotara sa intre in vorba cu ea.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Posts : 15
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 11:24 am

Tresari la inceput cand auzi vocea cuiva.Isi intoarse privirea de un rosu ciudat spre tanarul ce era acum langa ea si zambi dulce , aruncand batul de la acadea.
-Hmm as putea sa te intreb acelasi lucru , dar ma plictiseam in camera si imi place sa vad apusul.spuse zambind dulce sprijinindu-se intr-o mana si analizandu-l scurt.
Sus In jos
Darkason Pain

Darkason Pain


Posts : 14
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 11:33 am

Baiatul o privii..si parca in inima ii tresari ceva,dar nu baga de seama.
-Pai hmm,nu prea am avut ce face la ora asta si am vrut sa stau singur o vreme dar e bine si in compania unei fete dragute ca tine..si apoi se innrosi ca racul.Nui placea ca se innrosea de la orice chestie..dar asta e..se resemna.Si cum te cheama?zise el curios asezandu-se langa ea.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Posts : 15
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 11:39 am

Chicoti incet intorcandu-se spre el si stand cu un picior sub ea , privindu-l.
-Alessandra , dar pe tine?intreba.
Se simtea ca la gradinita , parca prima data cunostea un baiat , dar totusi era ceva special la el si ii placea acest lucru.
Sus In jos
Darkason Pain

Darkason Pain


Posts : 14
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 11:47 am

Baiatul se uita in ochii ei si ii zise:
-Mhm,pai Darkason...raspunse el zambindu-i cald.
Nu stia ce sai mai zica..parca cuvintele nui ieseau din gura de fata cu ea..aproape ca se intuneca..dar aveau ca "bec"luna..care era plina si frumoasa.
-Si alceva despre tine?Care sunt pasiunile tale?
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Posts : 15
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 11:51 am

Zambi la fel de dulce , cum facea deobicei privindu-l in ochi la randul ei.
-Incantata.spuse pentru inceput.
Statu putin pe ganduri , dar apoi ofta usor amintindu-si de ceva din trecutul ei.Isi scutura incet capul suvitele lovindu-se de chipul ei.
-Pai sa vedem , imi place sa cant , sa scriu , sa ma plimb.Dar tie?intreba curioasa.
Sus In jos
Darkason Pain

Darkason Pain


Posts : 14
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 11:55 am

Se uita la ea sii ii trase un zambet cald,fata insenindandu-se.
-Hmm pai..imi place sa citesc..pasiunile mele sunt cartile SF si cele cu vampiri.
As vrea sa aflu mai multe despre trecutul tau..zise el..nu vreau sa fiu nepoliticos,dar daca tot ne-am imprietenit..si o saruta usor pe obraz.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Posts : 15
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 11:59 am

Tresari usor cand o saruta pe obraz si zambi inrosiindu-se putin.
-Pai sa vedem .Parintii mei au murit acum doi ani , eu am cinsprezece acum.Am avut un frate mai mare , care a murit de supradoza.M-am descurcat singura , parintii lasandu-mi o mostenire destul de mare.spuse dand usor din umeri.
Sus In jos
Darkason Pain

Darkason Pain


Posts : 14
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:03 pm

Baiatul se uita ciudat umpic la ea..Povestiile semanau foarte bine,si parintii lui murisera cand el era mic,doar ca el mai avea o sora..care era plecata de ceva timp.
El era mai mare ca ea cu 3 ani..deci era major,nu stia ce sa faca.Sa se incurce cu o minora?..era prea dulce ca sa nu o poate cuceri..sau macar sa fie prieteni.Se lasa noaptea..frigul dadea peste orash,iar Darkason ii dadu hanoracul fetei zicand:
-Uite..sa nu-ti fie frig..
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Posts : 15
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:08 pm

Lua hanoracul lui , chiar daca nu arata ca ii era frig , dar nu mai conta.Zambi usor , sarutandu-l pe obraz.
-Mersi , dar tu cati ani ai?intreba curioasa.
Clar era mai mare ca ea , dar nu stia cu cat.Era frumos si nu s-ar supara sa fie cu el sau ceva in genul.Habar nu avea ce era in capul ei in acel moment , dar totusi statea si il privea ca o proasta.
Sus In jos
Darkason Pain

Darkason Pain


Posts : 14
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:10 pm

Baiatul o privii indelung,uitandu-se la ea...la cat de frumoasa era..
-Am 18 ani..da stiu sunt mai mare..zise el dandu-si parul ciufulit roscat de pe ochii albastrii ca marea ce luceau in lumina lunii.
Ii placea de ea cu adevarat..dar cum sai zica asta?..era timid in privinta fetelor,dar ea era ceva mai special..asa ca..mai statu putin pe ganduri sa vada ce zice si ea.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Posts : 15
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:13 pm

Chicoti incet cand il auzi , tinandu-si o mana pe hanoracul lui si zambi usor privindu-l in continuare.
-Nu cu mult.spuse scotand limba la el copilaroasa.
Putea fi chiar copilaroasa daca vroia , matura sau oricum avea ea chef , schimbandu-si personalitatea destul de repede.
-Si spune-mi si tu despre tine ca tot eu am spus.
Sus In jos
Darkason Pain

Darkason Pain


Posts : 14
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:18 pm

Baiatul rase..era la fel cum isi imagina el viitoarea prietena..nu stia daca avea sanse la ea sau nu..dar cel putin erau prieteni.
-Pai intreaba-ma ca sincer nu stiu ce sa zic..eu sunt ceva genul "Bad Boy"..rase el..dupa ce au murit parintii m-am schimbat..am inceput sa port haine inchise la culoare..si mereu sunt mai singuratic..asta pana nu intalnesc pe cineva special...batu apropou la ea..
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Posts : 15
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:20 pm

Chicoti usor , dar il privi zambind usor trista auzind ca si parintii lui murisera.Isi puse usor degetele pe obrazul lui , ezitand la inceput si privindu-l in ochi.
-Stiu sentimentul.sopti.
Sus In jos
Darkason Pain

Darkason Pain


Posts : 14
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:22 pm

O privii in ochii ei mari si frumosi si o saruta..instinctul fuse,dar se pare ca eii ii placea asa ca,continua.
-Aaa..scuze..zise baiatul si apoi se retrase intorcandu-se cu spatele..
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Posts : 15
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:24 pm

Ramase uimita cand o saruta , dar ii raspunse la sarut.Cand acesta se indeparta de ea si se intoarse cu spatele se ridica si se puse in fata lui zambind dulce.
-Nu-i nimic.spuse rezemandu-se de margine.
Sus In jos
Darkason Pain

Darkason Pain


Posts : 14
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:28 pm

Baiatul ramase surprins de reactia fetei.
-Mhm..ma simt atras de tine..esti frumoasa dulce..toate calitatile unei fete perfecte..zise el innrosindu-se..apoi o saruta din nou pasional plimbandu-si degetele prin parul ei ciufulit si superb.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Posts : 15
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:31 pm

Nu mai apuca sa raspunda si zambi usor in coltul gurii , raspunzandu-i la sarut si punandu-si din nou mana pe obrazul lui.
Era frumos si o sarutase pe ea , acest lucru facand-o sa se simta speciala in acel moment.
Sus In jos
Darkason Pain

Darkason Pain


Posts : 14
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:34 pm

Se uita indelung la ea si zise..
-Se cam innopteaza si trebuie sa mergem la culcare..maine ce faci?Zise el luand-o de mijloc..si apoi sarutand-o pe obrajii reci.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Posts : 15
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:36 pm

Isi puse mainile pe dupa gatul sau zambind dulce.
-Dar nu mmie soomn si nu fac nimic de ce ?intreba clipind des si privindu-l in ochi.
Sus In jos
Darkason Pain

Darkason Pain


Posts : 14
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:44 pm

-Pai eu ar cam trebui sa plec..am ceva treaba..si vreau sa ne vedem si maine.
Se uita la ea indelung..si vazand-o asa de firava si gingasa..ii lua chipul in maini si o saruta din nou aproape urcandu-se pe ea..
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Posts : 15
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 12:47 pm

Ii raspunse la sarut , avand mainile pe dupa gatul sau zambind in sinea ei si il musca usor de buza zambind apoi inocenta.Nu vroia sa il lase sa plece , dar se resemna avand de gand sa se intoarca si ea in camera.
Sus In jos
Darkason Pain

Darkason Pain


Posts : 14
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 1:01 pm

Nici el nu vroia ca sa plece de langa ea..dar avea treaba importanta..de care nu-i putea zice..pentru ca nu vroia sa o implica asa ca zise:
-Promit ca maine la aceeasi ora ne intalnim aici ok?..si o saruta dulce pe buzele ei calzi..
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Posts : 15
Join date : 28/12/2011

When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 1:07 pm

-Ok.sopti raspunzandu-i la sarut si departandu-se apoi oftand intr-un mod copilaresc.
Chiar daca nu ii convenea ca pleca , macar il vedea si maine si asta era tot ce conta pentru ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





When the sun goes down Empty
MesajSubiect: Re: When the sun goes down   When the sun goes down Icon_minitime

Sus In jos
 
When the sun goes down
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hotel . :: Acoperiş .-
Mergi direct la: