xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Curatenie generala

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Blaize Christopher
Admin
Blaize Christopher


Posts : 24
Join date : 28/12/2011

Curatenie generala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curatenie generala   Curatenie generala - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 2:15 am

Am mers in bucatarie si i-am umplut bolul motanului cu mancare, dandu-l jos din bratele mele. Am deschis apoi frigiderul, cautand ceva comestibil pe acolo, era cam gol sincer sa fiu, de priceput ma pricepeam sa fac ceva de mancare daca aveam reteta doar ca eram cam lenes. Am oftat, luand un iaurt apoi o lingurita si incepand sa-l savurez.
Auzeam destul de clar bataile rare si eram sigur cine era, nimeni nu ar fi insistat atat de mult daca nu as fi raspuns.
M-am indreptat in cele din urma spre usa si am deschis-o brusc, facandu-l pe tanar sa cada pe spate, jumatate afara si jumatate in camera.
-Oare ar trebui sa chem hingherii sa aiba grija de cainele vagabond ce misuna prin fata apartamentului meu? am intrebat ironic, privindu-l de sus apoi bagand inca o lingurita de iaurt in gura.
Sus In jos
Mark Keller

Mark Keller


Posts : 18
Join date : 28/12/2011

Curatenie generala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curatenie generala   Curatenie generala - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 4:55 am

Nu am mai apucat sa ma ridic sau macar sa nu mai mai sprijin pe usa, ca ma trezesc pe jos, iar Chris se uita ciudat la mine, de deasupra.
-Uuuu, am murit cumva si am ajuns in rai? vad un inger care mananca iaurt si ma vegheaza. M-am ridicat in fund si am inceput sa ma frec in locul in care ma lovisem.
Sus In jos
Blaize Christopher
Admin
Blaize Christopher


Posts : 24
Join date : 28/12/2011

Curatenie generala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curatenie generala   Curatenie generala - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 9:07 am

-That's totally wrong sweetheart, you have just arrived to Hell and do I really look like an angel to you? Trust me, I'm a devil, am spus in engleza pentru ca asa simteam eu ca ma exprim mai bine.
-Deci? am intrebat destul de calm, continuand sa-mi savurez iaurtul. Ce doresti? Sa fii torturat sau?
Sus In jos
Mark Keller

Mark Keller


Posts : 18
Join date : 28/12/2011

Curatenie generala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curatenie generala   Curatenie generala - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 10:36 am

M-am frecat la ochi, credeam ca visez, atitudinea lui chiar ma enerva, dar acum realizam ca si eu ii faceam la fel lui. Si nu era tocmai placut. Probabil acesta era modul sau de a se razbuna pe mine.
-Ok, imi pare rau! Promit ca nu mai fac asa ceva. Parca eram un copil mic care facuse o prostie si astepta pedeapsa., asa asteptam si eu replica lui.
Sus In jos
Blaize Christopher
Admin
Blaize Christopher


Posts : 24
Join date : 28/12/2011

Curatenie generala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curatenie generala   Curatenie generala - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 10:48 am

-Uite ceva nou, e cam tarziu sa ceri iertare cand ai ajuns deja in iad, dar pot face aceasta exceptie si sa te iert, dar nu pe gratis. Saruta-ma si suntem chit, am spus, zambind intr-un mod ciudat, asteptand nerabdator raspunsul sau.
Am mai luat o gura de iaurt, pastrand lingurita intre dinti apoi i-am intins mana pentru a-l ajuta sa se ridice
Sus In jos
Mark Keller

Mark Keller


Posts : 18
Join date : 28/12/2011

Curatenie generala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curatenie generala   Curatenie generala - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 11:15 am

M-am ridicat cu ajutorul sau, desi stiam ca misiunea va fi greu de indeplinit. Deja ma inrosisem, incercam sa ascund asta cu o mana, iar cu cealalta i-am luat lingurita din gura. Am inchis usa, l-am impins sprea ea, dar scapase iaurtul din mana. Eram amandoi murdari pe picioare, insa nu voiam sa trag prea mult de timp. Mi-am apropiat capul de urechia lui, soptindu-i pe un ton care nu mi-era caracteristic
-Tu pentru mine mereu vei fi un ingeras.
Sus In jos
Blaize Christopher
Admin
Blaize Christopher


Posts : 24
Join date : 28/12/2011

Curatenie generala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curatenie generala   Curatenie generala - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 11:37 am

Imi prinse mana in cele din urma si se ridica. Mi se parea mie sau incepuse sa roseasca? Isi acoperi chipul, probabil incercand sa ascunda nuanta rozalie, lucru care mi se parea amuzant, dar in acelasi timp dragut. Inchise usa si ma impinse spre ea pana ce am atins cu spatele suprafata lemnoasa, iar din nefericire scapasem iaurtul, crema fiind acum imprastiata pe picioarele noastre. Isi apropie capul de urechea mea soptindu-mi pe un ton destul de dulce si necaracteristic lui ca eu voi fi mereu ingerasul lui. Cativa fiori mi se imprastiara pe spira spinarii caci zona gatului era unul din punctele mele sensibile si respiratia sa clar il gadila. Am zambit in coltul gurii, partial mutumit apoi am profitat de pozitie si i-am lins obrazul.
-Un ingeras periculos.
Sus In jos
Mark Keller

Mark Keller


Posts : 18
Join date : 28/12/2011

Curatenie generala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curatenie generala   Curatenie generala - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 12:44 pm

-Sau mai degraba un catel, iti mai trebuie si o niste urechi, coada ai deja. In mana inca aveam lingurita pe care i-o luasem. Am atins-o cu varful limbii, apoi i-am dat drumul pe parchet, eliberandu-mi mana.
-Sper ca nu astepti musafiri, nu vreau sa ne deranjeze nimeni.
Sus In jos
Blaize Christopher
Admin
Blaize Christopher


Posts : 24
Join date : 28/12/2011

Curatenie generala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curatenie generala   Curatenie generala - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 1:15 pm

-Catel? Eeh? Chiar am coada? am intrebat, intrand in jocul sau si pipaindu-mi fundul cu mana stanga.
-Minti, n-am, am scos limba la el, privindu-l cum linge apoi arunca lingurita pentru a-si elibera mana probabil.
-Musafiri? Nu stiu? Crezi ca mai poti face fata si la alti draci? am inceput sa rad zgomotos apoi l-am privit curios din cauza partii cu deranjatul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Curatenie generala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curatenie generala   Curatenie generala - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Curatenie generala
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Hotel . :: Apartamente .-
Mergi direct la: