xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Say what you want , ' cause I don ' t care !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Madeline Force .
Admin
Madeline Force .


Posts : 42
Join date : 05/07/2011
Age : 27
Location : Tot mai sus ...

Say what you want , ' cause I don ' t care !  Empty
MesajSubiect: Say what you want , ' cause I don ' t care !    Say what you want , ' cause I don ' t care !  Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 6:00 am

Un pas , doi , trei şi iat - o ajunsă în sala de detenţie . Genial ! Nu că ar fi fost prima dată când se afla acolo , dar în ultima vreme , parcă se ferise să dea cu ochii de pereţii alb , ce aveau desene şi zgârieturi de ei . Evident , îşi recunoştea propriile " creaţii " . Caricaturi şi tot felu ' de porcării . Îşi puse , de fapt mai bine zis , aruncă geanta pe o bancă şi îşi trecu mâna prin părul lung . Eh , două ore să tot stea acolo şi să se gândească la consecinţele faptelor ei . Mda , vezi să nu ! Adică , ce vină avea ea , că tipa aia se alesese cu mâna şi gâtul rupt ? Niciuna , chiar dacă din cauza ei ajunsese acolo . Era vina ăleia că o călcase pe nervi , căci altfel , Maddy stătea cuminte . Mda , cum să nu . De mult tot dorea să o înveţe pe aia o lecţia , iar ăla fusese cel mai bun moment . Zâmbi mulţumită şi se aşeză pe pervaz , legănându - şi picioarele .
Sus In jos
https://lets-have-fun.forumotion.com
Alexander Smith

Alexander Smith


Posts : 9
Join date : 28/12/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care !  Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !    Say what you want , ' cause I don ' t care !  Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 9:00 am

Incarcat cu nervi, roscatul insotit de un profesor ajunsese la sala de, detentie. Se uita in jur si vede o tipa care statea pe, pervaz. Profesorul il impinge pe tip in camera unde avea de cand sa il forteze sa stea doua ore. Chelul profesor isi incepu discursul lung si plictisitor despre cum elevi ar trebui sa-i trateze pe profesori. Intre timp ce vorbea, profesorul isi misca capul, cea ce il amuza rau de tot pe roscat, care desigur n-a mai rezistat si i-a ras in fata. Profesorul enervat la culme ii spuse 'boule' si iesi din camera dupa care a incuiat usa. Tipul marmaie Vezi sa nu-ti tasneasca o vena ceva.. Multumit despre cum s-a descurcat in fata profesorului, se aseza pe o banca plictisit
Sus In jos
Madeline Force .
Admin
Madeline Force .


Posts : 42
Join date : 05/07/2011
Age : 27
Location : Tot mai sus ...

Say what you want , ' cause I don ' t care !  Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !    Say what you want , ' cause I don ' t care !  Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 9:05 am

Auzi uşa şi se încruntă . Grozav ! Acum va avea parte de alţi nervi , alte înjurături şi alte porcării de genu ' . " Mda , nu mi - ajungeau ale mele . " , gândi sec şi îşi îndreptă privirea spre persoana care intră , ridicând o sprânceană . I se părea cunoscut tipul , şi - şi aminti că - l văzuse de câteva ori pe holurile academiei . Îşi dădu ochii peste cap când auzi discursul profesorului şi îi adresă câteva înjurături de toată frumuseţea . Îşi aprinse o ţigare , deschizând fereastra . Trase aer în piept .
Sus In jos
https://lets-have-fun.forumotion.com
Alexander Smith

Alexander Smith


Posts : 9
Join date : 28/12/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care !  Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !    Say what you want , ' cause I don ' t care !  Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 9:10 am

Chiar si dubstepul ma plictiseste aici! Se indrepta catre cealalta parte a camerei unde se uita pe geam plictisit. Observa profesoul chel care se certa cu un alt elev. Si mai nervos isi aprise o tigare si trase un fum . Intr-un minut din tigara care a fost, a ramas scrum. o aruncase jos si calcase pe ea, nepasandui de podeaua nou reparata.
Se uita in jur si o observa pe tipa, o analiza si scoate un scurt -Hey.
Sus In jos
Madeline Force .
Admin
Madeline Force .


Posts : 42
Join date : 05/07/2011
Age : 27
Location : Tot mai sus ...

Say what you want , ' cause I don ' t care !  Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !    Say what you want , ' cause I don ' t care !  Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 1:09 am

Ne având chef şi nici dipoziţie pentru o ceartă cu profesorul , Mimi îşi văzu de treaba ei , cuminte . Mda , numai cuminte nu era . Trase aer în piept , apoi aruncă ţigarea pe geam , auzind în acelaşi timp vocea bătului .
" Hei " , spuse calmă , şi - şi întoarse privirea spre el , analizându - l rapid . Îşi ciufuli uşor părul , apoi , căscă plictisită .
Sus In jos
https://lets-have-fun.forumotion.com
Alexander Smith

Alexander Smith


Posts : 9
Join date : 28/12/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care !  Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !    Say what you want , ' cause I don ' t care !  Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 10:15 am

Fiind plictisit de moarte, avea nevoie sa faca ceva..si totusi daca nu era singur in detentie, de ce n-ar vorbi cu cineva?-Tu ce desteptatie ai facut?Intrebase brunetul razand, dupa care mai aprinse o tigare..intre timp merge pana la tabla si incepe sa deseneze profesorul chel.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Say what you want , ' cause I don ' t care !  Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !    Say what you want , ' cause I don ' t care !  Icon_minitime

Sus In jos
 
Say what you want , ' cause I don ' t care !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ignoranţa este solul în care creşte încrederea în miracole

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Academia . :: Sala de detenţie .-
Mergi direct la: