xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Now panic and freak out

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Daisuke Nakamura

Daisuke Nakamura


Posts : 48
Join date : 28/12/2011

Now panic and freak out Empty
MesajSubiect: Now panic and freak out   Now panic and freak out Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 12:59 am

Se plimba cu Shade de ore bune. Nici nu ştia unde merge. Dar mergea. Câinele venea conştiincios după el, recunoscător că au stat jumătate de zi la aer curat. Dae se opri, privind admirativ conacul. Era părăsit de mai bine de câteva zeci de ani se trânti pe iarba verde din faţa ei, aunrcând chitara într-o parte. Labdradorul se trânti peste picioarele lui, cu limba scoasă afară. Dae îl scărpină pe după urechi, jucându-se cu el.
Sus In jos
Madeline Force .
Admin
Madeline Force .


Posts : 42
Join date : 05/07/2011
Age : 27
Location : Tot mai sus ...

Now panic and freak out Empty
MesajSubiect: Re: Now panic and freak out   Now panic and freak out Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 2:51 am

Nu ştia cum de Ra o convinsese să iasă în acea clipă din casă , dar totuşi o făcu şi iat - o acum , plimbându - se în urma câinelui , în timp ce acesta alerga şi lătra deranjând acea linişte ce se aşternuse în jur . Bruneta privi conacul din faţa ei şi zâmbi uşor , ca mai apoi să - l piardă pe Ra din vedere .
" Ra , unde eşti băiete ? " strigă Madeline şi începu să alerge , încercând să - l găsească . Se lovi peste frunte , privind cu ciudă în jur .
Sus In jos
https://lets-have-fun.forumotion.com
Daisuke Nakamura

Daisuke Nakamura


Posts : 48
Join date : 28/12/2011

Now panic and freak out Empty
MesajSubiect: Re: Now panic and freak out   Now panic and freak out Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 2:57 am

Shade se ridică uitându-se în jur. Cu capul îndreptat spre stânga lătră uşor. Se ridică rapid şi fugi spre un ghem de blană gri. O văd, în depărtare, pe Madeline. Mă ridic mai repede decât câinele, las chitara pe iarba verde şi fug spre ea.
Maaadyyy! dtrig eu fugind cu braţele deschise ca un copil mic care fugea să îşi ia în braţe câinele mai mare decât el.
Sus In jos
Madeline Force .
Admin
Madeline Force .


Posts : 42
Join date : 05/07/2011
Age : 27
Location : Tot mai sus ...

Now panic and freak out Empty
MesajSubiect: Re: Now panic and freak out   Now panic and freak out Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 3:19 am

Îl văzu pe Ra și îl strigă , acesta oprindu - se . Răsuflă ușurată , iar imediat Shade apăru în fața câinelui ei , iar în același timp auzi vocea roșcatului . Îl privi și zâmbi îndreptându - se spre el . Își ciufuli părul , apoi îl îmbrățișă , lăsându - și capul pe pieptul lui .
" Ce faci ? întrebă și ridică ușor capul , privindu - l în ochi . Îl sărută pe obraz , zâmbindu - i fermecător .
Sus In jos
https://lets-have-fun.forumotion.com
Daisuke Nakamura

Daisuke Nakamura


Posts : 48
Join date : 28/12/2011

Now panic and freak out Empty
MesajSubiect: Re: Now panic and freak out   Now panic and freak out Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 3:44 am

O strânse puternic în braţe, petrecându-şi mâinile pe după şoldurile ei, jucându-se cu nişte fire rătăcite de păr. O sărută pe creştetul capului uşor, surâzând dulce către ea. O strânge încă o dat, puternic în braţe, apoi îi dă drumul privind-o cu un zâmbet dulce pe faţă.
" Mă plmbă Shade ... " spun cătrea cu ironie, privindu-i pe cei doi căţei jucându-se împreună de parcă ar fi de o vârstă.
Sus In jos
Madeline Force .
Admin
Madeline Force .


Posts : 42
Join date : 05/07/2011
Age : 27
Location : Tot mai sus ...

Now panic and freak out Empty
MesajSubiect: Re: Now panic and freak out   Now panic and freak out Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 7:20 am

Începu să râdă când îl auzi și își trecu mâna prin părul lui roșcat cu afecțiunea . Îl privi în ochi zâmbindu - i dulce .
" Ce drăguț . Pe mine mă plimbă Ra " , zise și râse din nou , apoi își îndreptă privirea spre cei doi câini , clătinând amuzată din cap . Oftă scurt și se așeză jos , clipind des . O dureau picioarele și tot ce voia era un pat sau un loc moale în care să stea și poate să doarmă .
Sus In jos
https://lets-have-fun.forumotion.com
Daisuke Nakamura

Daisuke Nakamura


Posts : 48
Join date : 28/12/2011

Now panic and freak out Empty
MesajSubiect: Re: Now panic and freak out   Now panic and freak out Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 7:56 am

Se aşeză şi el pe iarbă lângă ea, aşezându-se pe mâini, jucându-se cu firele mai înalte de iarbă verde.
" Ce ne plmbă pe noi câinii... " spun trecându-mi o mână prin breton, aranjându-l cât de cât.
Îşi întoarse capul spre câinii care se jucau lângă chitara lui. Se întoarse către fată şi zâmbi dulce către tânără, Se întoarse cu o mişcare agilă şi îşi puse capul în poala ei.
" Te deranjează? " întrebă din nou către ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Now panic and freak out Empty
MesajSubiect: Re: Now panic and freak out   Now panic and freak out Icon_minitime

Sus In jos
 
Now panic and freak out
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Înafara oraşului . :: Conacul părăsit .-
Mergi direct la: