xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sunshine in darkness

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 2:39 pm

Pasii ei o purtasera pe strazile pustii , nici macar nu stia ce cauta pe acolo mai ales la ora aceea tarzie.Era aproape miezul noptii si ea pierdea vremea pe strazile pustii.Ofta incet , tocurile ei auzindu-se destul de puternic in linistea noptii.Purta o pereche de pantaloni scurti de blugi , un tricou pe corp ce ii punea sanii mari in evidenta si peste o camasa putin mai lunga.
Isi trecu usor , degetele prin parul lung si negru fara sa se mai uite pe unde merge.Nu avea chef de absolut nimic ,dar era plictisita totodata.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:00 pm

Jack înjură printre dinţi simţindu - şi trupul amorţit şi aruncă ţigarea pe jos , privind în jur rece . Avea nevoie de ceva , sau mai bine zis de cineva şi pentru prima oară nu era o târfă cu care să se distreze . Îşi ciufuli părul negru şi se ridică de pe asfalt , începând să se plimbe , în timp ce începu să fluiere încet , ca pentru el .
" Şi uite unde pierd eu vremea " , spuse mai mult mormăind şi oftă .
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:05 pm

Nu era atenta pe unde merge si simti cum se lovi de cineva in scurt timp ,cazand pe jos la ce impiedicata era , doar ca spre ghinionul ei , cazu cu persoana respectiva peste ea.
Ofta incet muscandu-si limba sa nu comenteze prea tare si astepta ca persoana sa se dea de pe ea. ,, Imi pare rau nu eram atenta '' murmura privind baiatul de pe ea.
La inceput nu il recunoscu , dar apoi isi aminti cine era.Iubirea ei de cand era mica ,,Jack?'' intreba usor uimita.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:09 pm

Nici nu se mai uita pe unde merge . Trase aer în piept şi clipi uimit când trupul lui se lovi de cineva şi căzu odată cu acea persoană . Trase o înjurătură printre dinţi de toată frumuseţea şi clipi mirat . Recunoscu acea voce extrem de repede . Ar fi recunoscut - o dintr - o mie şi imediat îşi auzi numele pronunţat de ea . O privi .
" Vanessa ! exclamă şi nu putu să nu zâmbească .
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:18 pm

Ii zambi dulce baiatului , realizand ca era intinsa pe asfalt cu el deasupra.il saruta pe obraz privindu-l in ochii aceia in care se pierduse mai tot timpul.
,,Frumos mod de a ne intalni''spuse usor amuzata si continuand sa il priveasca.
Era fericita ca daduse de el , dar merita sa il bata ca plecase asa.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:22 pm

" Sexy , aş putea spune " , spuse şi se abţinu cu greu să nu o sărute când ea îl sărută pe obraz . Adică o plăcea . Şi da , plecase ca un idiot , fără să - i spună nimic , dar mama lui intrase în comă şi sperase că dacă se întoarce îşi va reveni . Dar nu se întâmplă asta , iar după jumătate de an muri şi ea , ceea ce îl făcu pe Jack să devină un mare nesimţit .
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:25 pm

chicoti incet cand ii auzi replica , nu se schimbase foarte mult sau cel putin pentru ea tot frumos era.
,,mia fost dor de tine'' ii sopti la ureche , punandu-si incet mainile pe dupa gatul sau.
nu o mai inresa ce se intamplase in trecut il gasise iar si asta conta cel mai mult.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:27 pm

" Şi mie amore . Îmi pare rău că am plecat aşa . Tata a murit şi mama a intrat în comă şi am crezut că dacă merg acolo îşi revine " , spuse încet , privind - o în ochi şi îi mângâie chipul . O sărută pe frunte cu afecţiune .
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:30 pm

,,Nui nimic mi amore'' sopti zambindu-i dulce cum doar lui ii zambea.
Il intelegea tot timpul o facuse si chiar nu ii mai pasa de trecut.
,,Imi pare rau....nu am stiut'' sopti oftand incet si punandu-si degetele fine pe obrazul lui cald.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:33 pm

Zâmbi dulce şi apoi se ridică , ridicând - o şi pe ea . Îşi puse braţele în jurul taliei ei , privind - o în ochi . Îşi lipi fruntea de a ei .
" Ce m - aş face eu fără tine ? " întrebă încet . Zâmbi calm , jucându - se cu părul ei , asemeni unui copil îndrăgostit . Râse în sinea ei .
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:38 pm

Zambi punandu-si bratele pe dupa gatul sau chicotind incet.
,,sincer ? Erai cu vreo tarfa '' spuse usor amuzata.
Mai juca teatru si in fata lui , dar el tot timpul stia daca glumea doar asa pentru a nu comenta.Niciodata nu ii spusese ca tine la el cu adevarat , dar o va face cat de curand.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:43 pm

Ridică o sprânceană când o auzi şi râse . Dar avea dreptate . Probabil până la urmă s - ar fi săturat , şi - ar fi aterizat în primul bordel văzut , dar asta era altă poveste . În schimb , ce simţea pentru ea , nu se compara cu ce făcea el de obicei . Oftă scurt .
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:46 pm

Scoase limba la el jucausa si il ciufuli privindu-l apoi inocenta.Vroia sa ii dea semne ca il place nu sa ii spuna , era mai frumos asa dupa parerea ei.Isi trecu usor ungile pe obrazul sau.
,,M-am facut a dracu de cand ai plecat '' spuse chicotind incet si privinndu-l intr-un mod ciudat , pervers , dar provocator in acelasi timp.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:51 pm

O urmări , într - un mod parşiv , zâmbind pe sub muştăţi . O prinse de talie şi îi lipi trupul de - al lui , privind - o în ochi .
" Şi eu . Ce ai de gând să faci cu asta ? " întrebă pe un ton ademenitor şi îi prinse unul dintre degete cu dinţii . Râse uşor .
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 6:54 pm

Chicoti incet cand isi simti trupul lipit de a lui , dar scoase limba cand o prinse cu dintii de deget facand-o sa icneasca incet.
,,Nu fii rau , eu nu am muscat...inca '' spuse pe un ton inocent.
Isi retrase degetul si isi baga mana in parul sau ciufulindu-l si apropiindu-si chipul de a lui.
,,Si eu stiu musca , mai tare ca tine '' ii sopti provocator la ureche departandu-se de el..
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:01 pm

O lipi şi mai tare de el şi o lăsă uşor pe spate .
" Vrei să vezi că te înşeli ? " întrebă pe un ton pervers şi o muşcă de buză destul de tare , apoi de - al dracu îi linse locul lent . O privi în ochi , dându - şi seama că ar putea să - i demonstreze mai simplu ce simte , decât să - i spună direct , şi să rişte ca ea să nu - l creadă .
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:04 pm

se prinse de gatul sau icnind cand o musca de buza si rosi usor.Il iubea , dar niciodata nu isi putuse da seama daca el o iubeste si totusi era acolo.
Il privi urat muscandu-l la randul ei de buza .Nu se lasa mai prejos niciodata.
,,Ha suntem chit '' spuse scotand limba la el si simtindu-si sanii presati de pieptul lui tare.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:07 pm

Rânji jucăuş şi fără să se gândească de două ori , riscând chiar să fie pleznit de ea , o sărută , presându - şi buzele de ale ei cu putere . Îi lipsise enorm , dar desigur , ştia tot ce făcuse în acei ani în care lipsise .
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:09 pm

o luase prin surprindere , dar ii raspunse la sarut fara dar si poate.il iubea si nu avea nimic de pierdut cand venea vorba de el.Isi puse mai bine mainile pe dupa gatul sau zambind in sinea ei.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:12 pm

Zâmbi când ea îi răspunse la sărut şi o luă în braţe , punându - i picioarele în jurul taliei lui . Îşi trecu limba peste buzele ei , strecurând - o printre buzele ei încet . Începu să exploreze locul .
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:14 pm

Ii inconjura talia cu picioarele , zambind incet in coltul gurii si isi intredeschise buzele lasandu-l sa isi strecoare limba.Simtea fiori placuti in tot corpul si ii placea.Il iubea la nebunie si acum era sigura de asta.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:19 pm

O lipi de un perete , punându - şi o mână pe fundul ei , şi îi invită limba la dans , jucându - se lent cu ea . Se împinse încet în ea , iar după un timp rămase fără aer şi o privi .
" Te iubesc " , spuse încet , lipindu - şi fruntea de a ei .
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:22 pm

Icni de placere si spera ca acela sa nu fie un vis.Isi deschise ochii privindu-l atenta si zambindu-i cald.
,,Si eu...tot timpul te-am iubit '' sopti fericita.
Nimic nu mai putea sa ii strice acum fericirea , il avea pe el si stia ca o iubeste nu ii mai trebuia nimic.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:24 pm

O privi în ochi , zâmbind efectiv ca prostu şi apoi o sărută pe gât , lent , urcând mai sus . Depuse sărutări pe maxilarul ei încet , vrând să prelungească mai mult acel moment şi abia după ce se sătură să - i mângâie chipul cu buzele , o sărută apăsat .
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:26 pm

Isi lasa capul pe spate zambind si bucurandu-se de fiecare sarut pe care il oferea.Ii raspunse la sarut , mana ei mangaindu-i incet ceafa si zambind in coltul gurii.Simtea cum devenea incetu cu incetu dependenta de buzele lui , da nici ca-i pasa.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sunshine in darkness Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness Icon_minitime

Sus In jos
 
Sunshine in darkness
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Înafara oraşului . :: Străzile .-
Mergi direct la: