xD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sunshine in darkness

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 6:31 am

Îşi dădu drumul şi ieşi dea ea, privind-o în ochi. O sărută apăsat, trăgând-o în braţele lui.
-A fost perfect, spuse şi zâmbi dulce.
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 6:33 am

Se cuibari la pieptul sau zambind dulce si sarutandu-l apasat apoi.
,,te iubesc iubire " ii sopti la ureche , muscandu-l de lobul urechii.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 6:50 am

Îi răspunse la sărut, îmbrăţişând-o. Râse când îl muşcă şi o muşcă la rându-i de buză.
-Şi eu, spuse zâmbind dulce şi o strânse la pieptul lui.
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 6:52 am

Isi lasa capul pe pieptul sau zambind si inchise ochii , simtindu-se foarte bine langa el.Era fericita , pentru prima data era fericita pe bune.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 6:26 am

O luă în braţe şi se ridică, căci nu dorea ca ea să răcească şi se îndreptă spre dormitor. Intră înăuntru şi o aşeză pe pat, punându-i capul pe pieptul lui. Închise ochii.
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 7:06 am

Zambi incet cuivarindu-se la peiptul sau simtindu-se usor obosita , dar nu stia de ce.Ofta incet , fiind fericita pana la urma.Isi ridica capul privindu-l zambitoare pe Jack.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 7:29 am

-Dormi, eşti obosită, spuse şi o sărută pe frunte, strângând-o la pieptul lui. Îşi trecu degetele prin părul acesteia, sărutându-i obrajii, apoi buzele. Se făcu mai comod lângă ea.
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 7:31 am

-Nu verau sa dorm.sopti privindu-l dulce.
Vroia sa mai stea cu el , sa afle ce mai facuse in ultimul timp , nu sa doarma.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 7:36 am

-Vorbim mâine despre tot ce vrei. Dormi acum, spuse şi o privi amuzat. Era asemeni unui copil mic. Clătină din cap şi dintr-o mişcare fu iar deasupra ei. Sau pe tine te mănâncă pielea? întrebă amuzat şi râse.
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 7:38 am

Chicoti , plimbandu-si incet degetele pe spatele lui si privindu-l dulce in ochi.
-Hmm sa vedem.Da , ma cam mananca de ce? intreba pe un ton usor pervers intorcandu-se si fiind deasupra lui.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 7:47 am

Îşi puse palmele pe spatele ei, şi o trase în jos, în aşa fel încât limba lui se putea juca cât dorea pe sânii ei.
-Păi nu ştiu, hai să vedem de ce, spuse şi îi prinse un sfârc cu buzele, trăgând de el lent. Râse
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:02 am

Icni de placere , bagandu-si o mana in parul lui si zambind apoi.Ii trase capul spre ea , incepand sa il sarute usor salbatic , coborand apoi pe gatul lui zambind pervers.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:10 am

Îi răspunse la sărut, muşcându-i buzele cu violenţă şi-şi dădu capul într-o parte.
-Ne jucăm? întrebă pe un ton pervers şi chicoti slab, masându-i un sân.
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:25 am

-Imi place sa ma joc.sopti pe un ton pervers.
Cobori cu saruturile mai jos pe pieptul acesta , muscandu-l uneori zambind dulce si inocenta totodata.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:38 am

Râse când o auzi, gemând încet de plăcere. Se roti ajungând deasupra ei. O privi în ochi.
-Te-am învăţat prost, spuse clătinând din cap şi râse, apoi o pătrunse cu două degete.
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:47 am

Gemu incet bagandu-si usor unghile in spatele lui.
-Nu-mi pasa...mie imi place asa cum sunt .sopti frecandu-si genunchiul de mandria lui.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:51 am

Mârâi când îi simţi genunchiul şi o privi.
-Nu mă provoca, spuse şi îşi băgă mai adânc degetele în ea, mişcându-le rapid. O muşcă de gât.
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:57 am

Isi arcui spatele de placere.
-Imi place sa te provoc.sopti zambind si continuand sa isi frece genunchiul.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:10 am

Mârâi din nou, de data asta de plăcere şi privi în ochi.
-Şi ce-ţi mai place să faci? întrebă rânjind al naibii de pervers, apoi râse, sărutând-o.
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:16 am

Chicoti incet , intorcandu-se si fiind deasupra lui.Cobori cu saruturile pe gatul lui , pe piept apoi pe abdomen tot mai jos ajungand cu limba pe amicul lui.Incepu sa isi treaca incet limba , frecandu-si mana zambind dulce si pervers.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:23 am

Miji ochii şi vru să o oprească, dar când îi simţi limba lingându-i amicul gemu, şi închise ochii.
-Eşti o mică vulpe, spuse gemând, făcând referire că vulpele erau şirete.
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:33 am

Chicoti incet .
-O sa o iau pe asta ca un complimet.sopti continaund sa ii suga amicul intr-un mod lent si pervers.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 3:50 pm

Îşi băgă o mână în părul ei şi gemu din nou.
-Mă bucur, nici nu doream să o iei altfel, spuse şi râse, dându-şi seama că într-un fel, modul în care o spusese avea două înţelesuri.
Sus In jos
Vanessa Elena Black

Vanessa Elena Black


Posts : 76
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 4:00 pm

Chicoti incet , continuand sa ii suga amicul , trecandu-si uneori limba , intr-un mod tandru cum doar ea stia.Putea fi si perversa si tocmai ii demonstrase asta.
Sus In jos
Benjamin Price .

Benjamin Price .


Posts : 74
Join date : 05/01/2012

Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 4:08 pm

Gemu şi închise un ochi, apoi o ridică. O privi în ochi şi îi dădu un sărut scurt pe buze, intrând în ea lent. O privi în ochi, gemând încet, căci locul era strâmt şi zâmbi. Intră cu totul, apoi începu să se mişte.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sunshine in darkness - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sunshine in darkness   Sunshine in darkness - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Sunshine in darkness
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Înafara oraşului . :: Străzile .-
Mergi direct la: